Hakkımızda

 

SBS Transformatör 2016 yılının başlarında enerji sektöründeki yüksek tecrübe ve bilgisini, transformatör üretim sektöründe de kullanmak için; tecrübeli kadrosunu, yenilikçi, kaliteli ve çözümsel üretim prensipleriyle birleştirerek, 2000 metrekare kapalı, 3000 metrekarelik gelişime ve genişlemeye müsait açık alanda, merkezi lojistik avantajları ile Kayseri’de kurulmuştur.

Yeni kurulan bir firma olmasına rağmen sistemini hızlı ve çok başarılı ve çağın gerektirdiği standartlara uygun şekilde kurup; ISO 9001:2000 Kalite sistem, ISO 14001 Çevre Yönetim sistemi ve TSE Standartlarına uygun imalat yeterliliği belgelendirmelerine nail olmuştur.

Türkiye’nin her yerinden elektrik piyasası ile çalışmış olan firmamız, kısa bir zaman önce yurtdışı ticareti için uzman satış ekibini ve teknik altyapısını oluşturmuştur. Firmamız; yurtdışı platformunda da kendisini ve ülkesini en iyi şekilde temsil edip başarılı olmak, gelir ve istihdam alanları oluşturmak hedef ve niyetindedir.

Firmamız; deneyimli kadrosu ve uzman taşeron kapasitesi ile yerinde transformatör ve OG sistemlerin kurulum, bakım ve onarımı konusunda ülkede kısa zaman zarfında bir numara olmayı hedeflemektedir. Bu özelliklerde bir bakım ekibi ve ağı, satış sonrası servis konusunda 7/24 kaliteli hizmetlerimizin de garantisini göstermektedir.

Devamlı gelişen firmamız, kendisini ve piyasayı tabulardan kurtarıp, teknolojinin gereklerine uygun modern seviyelere taşımak için üzerine düşeni, müşteri memnuniyetini de prensip edinerek yerine getirmeyi devamlı hedef edinecektir.

                                                                                                                          SBS TRANSFORMATÖR